У Бориславі, Східниці та Грушеві відкриють додаткові пункти та Центр вакцинації від COVID-19

У Бориславі, Східниці та Грушеві відкриють додаткові пункти та Центр вакцинації від COVID-19

На разі у Дрогобицькому районі працює 9 пунктів вакцинації населення від COVID-19 та один Центр масової вакцинації населення у Дрогобичі на базі Центру культури та мистецтв «Каменяр». Однак, не у кожній громаді кількість пунктів вакцинації є достатньою, тим паче більшість з них працюють лише з понеділка по п’ятницю і до 15:00. 

Про важливість вакцинації та створення належних умов для щеплення мешканців Дрогобицького району йшлося під час наради у Дрогобицькій райдержадміністрації за участі керівництва та представників територіальних громад району. Представники лише однієї громади — Дрогобицької ТГ до участі у нараді не долучилися, не надавши жодної інформації чи будь-яких роз’яснень щодо вагомості причин відсутності.

Як зазначив голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк, на сьогодні лише вакцинація є єдиною можливістю вберегти себе та рідних від важких наслідків коронавірусу. Враховуючи введення з 30 жовтня на території Львівщини «червоної зони», кількість охочих провакцинуватися зростає, а завданням влади є надати людям цю можливість у будь-який зручний час та обраною вакциною.

За твердженням медиків, для формування колективного імунітету до хвороби коронавірусу, має бути вакциновано 80% населення. По 5 територіальних громадах нашого району, як повідомив голова РДА, лише Трускавецька максимально наближена до цього показника імунітету, де вакциновано 70% населення. У Бориславській ТГ вакциновано 38% населення, у Дрогобицькій – 40% і у Меденицькій та Східницькій 17 % та 15% відповідно. Через відсутність вакцинації у педагогів, лише 13 шкіл району з 80 продовжили повністю навчання у очному режимі, решту або на дистанційному, або навчаються лише 1-4 класи.

Оскільки у Бориславі є лише один пункт вакцинації хоч і з двома кабінетами, під час наради обговорили необхідність відкриття Центру масової вакцинації населення у центральній частині міста. Також пункт вакцинації населення потрібно відкрити і у Східниці, адже на разі у цій громаді прищепитись можна лише у Підбужі на Новому Кропивнику.

Також, як наголосив голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк, складнощі виникають із вакцинацією у селі Грушів, тому там необхідно зорганізувати пункт щеплень від COVID-19.

Так, вже найближчим часом роботу додаткових пунктів вакцинації у цих населених пунктах мають запустити. Для цього райдержадміністрація контактуватиме з громадами. Також всі діючі  пункти мають працювати до 18:00 та у вихідні дні.

За пропозиціями учасників наради, Дрогобицька РДА скликатиме позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС для встановлення карантинних обмежень для внутрішніх пасажирських перевезень на території району.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:15
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.