​У Східницькій громаді розпочнуть вакцинацію від COVID-19

​У Східницькій громаді розпочнуть вакцинацію від COVID-19

У чотирьох з п'яти територіальних громадах Дрогобицького району — Дрогобичі, Трускавці, Бориславі, Меденичах проводять вакцинацію мешканців від коронавірусу. У Східницькій територіальній громаді станом на сьогодні вакцинацію не проводили, а мешканців скеровували у медзаклади сусідніх громад.

Про це під час апаратної наради під головуванням голови Дрогобицької РДА Степана Кулиняка у понеділок, 19 липня, зазначив начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров'я управління гуманітарної політики Дрогобицької РДА Петро Сушко.

За словами посадовця, зараз досягнуто домовленостей з координатором Львівської ОДА зі щеплення у Дрогобицькому районі. Відтак вже в найкоротші терміни спеціальна медична бригада пройде практичні навчання для імунізації проти COVID-19, після чого у Східницькій громаді розпочнуть вакцинацію мешканців.

Нагадаємо, що на території Дрогобицького району також функціонують два Центри вакцинації населення від COVID-19: у Дрогобичі та Трускавці. Працюють вони в суботу та неділю. Отримати щеплення можуть всі охочі, хто зареєструвався через додаток «Дія».

19:16
121
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.