У Бориславі продовжують створення індустріального парку «ІнПарк Борислав»

Загалом площа промислових територій, які об'єднає в собі індустріальний парк, становить 20 гектарів. Пріоритетними галузями для нього громада визначила машинобудівну, металообробну та деревообробну промисловості.

У вівторок, 11 квітня, у Дрогобицькій РВА відбулася робоча зустріч першого заступника начальника Дрогобицької РВА Романа Шлярпа, начальника управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Володимира Годяка, завідувача сектору інвестиційної діяльності та соціально-трудових відносин Миколи Рупняка з начальником відділу економіки Бориславської міськради Левом Попелем.

Індустріальний парк «ІнПарк Борислав» передбачає створення 2300 нових робочих місць. На будівництво всього індустріального парку необхідно витратити близько 2,2 млрд. грн. Як зазначив Лев Попіль, Борислав вже підписав меморандум з потенційними учасниками індустріального парку. Наразі проєкт індустріального парку подали на включення до Реєстру індустріальних парків до Кабінету Міністрів України.

Загалом індустріальний парк «ІнПарк Борислав» розрахований на групу промислових підприємств різних галузей, пріоритетними з яких є:

• виробництво меблів,
  • виробництво деревини та виробів з деревини,
  • целюлозно-паперова промисловість, видавнича справа,
  • виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування,
  • виробництво ґумових та пластмасових виробів,
  • надання логістичних послуг,
  • виробництво комплектуючих до ТЗ, машинобудування,
  • харчова промисловість,
  • виробництво легкової промисловості,
  • деревообробна промисловість,
  • виробництво запасних частин і комплектуючих для машинобудування або автопромисловості,
  • приладобудування,
  • металообробка.

Створюється парк на засадах державно-приватного партнерства.

«Після реєстрації індустріального парку та внесення його в Реєстр індустріальних парків Бориславська міська рада проведе конкурс на вибір керуючої компанії, яка має підготувати якісну стратегію залучення інвестицій, застосувавши сучасні засоби фінансування, в тому числі можливе залучення грантове забезпечення від міжнародних донорів, які будуть сприяти розвитку економіки регіону та країни після завершення війни. Тому його будівництво є надзвичайно важливим та необхідним для нашого регіону», — зазначив перший заступник начальника Дрогобицької РВА Роман Шлярп.

Щорічні платежі до місцевого та державного бюджету після виходу на планову потужність можуть сягати до 19 млн грн в рік.

Нагадаємо, що індустріальний парк створюють також у Дрогобичі.