У Бориславі створили новий дитячий будинок сімейного типу

У Бориславі створили новий дитячий будинок сімейного типу

Будинок сімейного типу залишається одним з найбільш гуманних варіантів житлового та сімейного забезпечення для дітей, які з певних причин потребують помешкання та опіки. У Бориславі ще одна дитина, позбавлена батьківського піклування, отримала сім’ю — тут запрацював новий, уже третій дитячий будинок сімейного типу.

Тепер у родині виховується десятеро дітей, 5 з яких - рідні та 5 прийомних.

Метою створення дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дитячий будинок сімейного типу — окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку.

Нагадаємо, що у Бориславі функціонує два дитячі будинки сімейного типу, у яких виховуються 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За інформацією Львівської ОДА

12:00
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.