Степан Кулиняк відвідав дрогобицьких військовослужбовців на передових позиціях

Степан Кулиняк відвідав дрогобицьких військовослужбовців на передових позиціях

Наприкінці минулого тижня делегація з Дрогобиччини на чолі з начальником Дрогобицької районної військової адміністрації Степаном Кулиняком здійснили робочий візит у східну та південну частини України. Долучились до поїздки, зокрема, керівник відділу оборонної діяльності Дрогобицької РВА Ігор Антоник, керівник відділу цивільного захисту Дрогобицької РВА Ігор Шевчик та керівник СГХП “Полімінерал” Зенон Хевпа.

Головна мета поїздки — налагодження співпраці з районами Донецької та Полтавської областей, а також доставка військового спорядження військовослужбовцям військових формувань з Дрогобицького району.

Зокрема, 8 липня, у приміщенні Покровської районної військової адміністрації відбулось підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодопомогу між Дрогобицькою РВА та Покровською РВА, а свої підписи під офіційним документом поставили начальник Дрогобицької районної військової адміністрації — Степан Кулиняк та начальник Покровської районної військової адміністрації -  Андрій Бондаренко. 

У домовленостях про співпрацю йдеться, зокрема, про надання гуманітарної допомоги, інформаційної підтримки та висвітлення важливих новин, а також про допомогу внутрішньо переміщеним особам з Покровського району, які перемістилися до нас. Своєю чергою, Покровська військова адміністрація надаватиме допомогу військовим формування з Дрогобицького району, які діють на їх території.

“Ми від початку війни допомагаємо внутрішньо переміщеним особам з цих країв, а також їхнім військовим формуванням. Це наш святий обов‘язок, який ми плануємо тільки збільшувати. Все заради перемоги”, — зазначив начальник Дрогобицької РВА  Степан Кулиняк.

Також у межах робочого візиту у східну та південну частини України начальник Дрогобицької РВА  Степан Кулиняк разом зі службовцями відвідали Полтавську область, а саме місто Кременчук. Під час офіційного візиту було підписано Меморандум про співпрацю та взаємодопомогу спільно із  начальником Кременчуцької районної військової адміністрації Олегом Лєдніком.

Також Степан Кулиняк разом з колегами відвідали наших бійців з Дрогобицького батальйону територіальної оборони та військової частини А1108, які на передових позиціях захищають українські кордони від російських окупантів, доставивши їм все необхідне. 

Спільно із Благодійний фонд “Коло" для ТрО вдалось привезти дороговартісний генератор, дрон, тактичні  футболки з українською вишивкою, 10 ящиків енергетичних батончиків, рідної дрогобицької ковбаси та інші необхідні речі. Також допомогу доставили і для військовослужбовців частини А 1108.

“Ті, хто тут воюють — не просто сміливці, а надзвичайно сильні морально. Лише чути звуки вибухів — це вже не просто, а при  цьому ще потрібно виконувати бойове завдання. Важливо що все-таки наші захисники наносили значно більше ударів і на другому березі ріки окупанти «горіли» в багатьох місцях. Міцно тисну руку кожному. Ми вами пишаємось, поважаємо, шануємо і знаємо, що додому повернетесь з перемогою”, — додав Степан Кулиняк, коментуючи візит у “гарячі точки“ країни.

Під час поїздки у східну та центральну частини України делегація з Дрогобиччини відвідала також і сумнозвісний вокзал в Краматорську, де загинуло десятки мирних мешканців, чекаючи на безпечну евакуацію, ТЦ “Амстор” в Кременчуці, куди поцілили російські авіабомби. У Кременчуці Степан Кулиняк поклав квіти до меморіального знаку для вшанування пам’ять усіх невинно убієнних у ТЦ “Амстор”. 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:04
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.