«Сказав: тепер ми тут нова влада»: Делегація з Конотопа відвідала Дрогобиччину

«Сказав: тепер ми тут нова влада»: Делегація з Конотопа відвідала Дрогобиччину

Днями Дрогобиччину відвідала офіційна делегація з міста Конотоп, що на Сумщині. Зокрема, заступник міського голови Юрій Павлов та начальниця Управління економіки Конотопської ОТГ Людмила Гапєєва.

У межах зустрічі з першим заступником Дрогобицької РВА Романом Шлярпом та начальником юридичного відділу Дрогобицької РВА Володимиром Дзерином, заступник міського голови Конотопа Юрій Павлов розповів про протистояння за контроль над містом Конотоп на початку повномасштабного російського вторгнення.

«Один із російських військовослужбовців – «Гризлов», принаймні так він себе називав, був відповідальний за Конотоп, за його словами, він був комендантом цього регіону аж до Ніжина. Зайшовши у міськраду він сказав: «тепер ми тут нова влада, ми зацікавлені в співпраці», «якщо ви починаєте супротив, ми розносимо місто артилерією». Однак ні місцева влада, ні жителі міста пропозиції не прийняли», — зазначив Юрій Павлов.

Відтак посадовці з Конотопа та Дрогобицького району обговорили питання взаємодії різних складових Сил оборони, спільної координації дій і обмінялись досвідом в організації оборони регіону на випадок загрози. Як зазначив перший заступник Дрогобицької РВА Роман Шлярп, у Дрогобицькому районі розроблено та затверджено спільно з військовим командуванням План оборони району. Це секретний документ, який реалізується у часі війни та у якому чітко передбачені дії органів державної влади, місцевого самоврядування, військових, силовиків та правоохоронних органів тощо.

Окрім цього, Роман Шлярп розповів колегам з Конотопа про підтримку вимушених пересенців у Дрогобицькому районі, надання допомоги мирним жителям прифронтових територій та підтримку армії.

«Дрогобиччину та Конотоп розділяє близько 900 кілометрів. Однак ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку та допомогу, бо основною нашою силою є єдність. Це допомогло вам відстояти Конотоп, а нас всім допоможе відстояти Україну. Тож надіємося на наступну зустріч якнайшвидше у мирний час», — звернувся до колег Роман Шлярп.

Зазначимо, що протистояння за Конотоп завершилось тим, що жителі міста проводжали відступаючу делегацію російських переговорників з гаслами «Ганьба!».

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:01
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.