До Дня Святого Миколая дітки із малозабезпечених сімей Дрогобиччини відвідали циркову виставу «Карнавал чудес»

До Дня Святого Миколая дітки із малозабезпечених сімей Дрогобиччини відвідали циркову виставу «Карнавал чудес»

Напередодні Дня святого Миколая, 18 грудня,  у Львівському державному цирку відбулось  новорічне святкове дійство «Карнавал чудес». Близько 500 дітей, котрі перебувають на обліках  у службах справах дітей Львівщини, змогли відвідати виставу та насолодитись казковим дійством.

Про це повідомляють у службі у справах дітей Дрогобицької районної державної адміністрації.

Святкове дійство стало справжньої феєрією радості та дитячого захвату. Глядачами циркової вистави стали вихованці дитячих будинків сімейного типу та діти, які перебувають під опікою та піклуванням. Долучились також і діти пільгових категорій та діти із малозабезпечених сімей Трускавецької територіальної громади.

Під час  циркової виставу «Карнавал чудес» на арені виступали повітряні гімнасти, еквілібристи, клоуни, спритні жонглери та акробати, які дивували малих відвідувачів своїми екстремальними трюками.  Важливо додати, що у цирку були відсутні тварини, оскільки у квітні в Парламенті зареєстрували законопроєкт про цирк без тварин, котрий передбачає заборону експлуатації тварин в цирках та використання тварин в цирку та інших видовищах.

Другою частиною циркового дійства став приємний подарунок усіх присутнім: діткам роздали ласощі та солодкі дарунки.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:35
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.