Ще три автомобілі вирушили на фронт із Дрогобича

Ще три автомобілі вирушили на фронт із Дрогобича

З Дрогобиччини на передову нашим оборонцям передали три автомобілі, які допомагатимуть і далі нищити ворожих нелюдів. Серед них два повнопривідні позашляховики.



Автомобілі передала Дрогобицька районна військова адміністрація спільно з Благодійним фондом «КОЛО».

«Хоч ініціатива очільника Львівщини Максим Козицький „1000_автомобілів_свободи“ вже сягнула своєї межі у тисячу автівок, ми продовжуємо передавати автомобілі свободи. І будемо це робити аж до самої перемоги», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:11