«Пожежна» та три позашляховики вирушили на фронт із Дрогобиччини

Благодійний фонд «КОЛО» спільно з Дрогобицькою РВА передали для Збройних Сил України пожежний автомобіль.

«Цього разу відправляємо для ЗСУ вже пожежний автомобіль. Це для нас з БФ «КОЛО» новий рівень, хоч складніший, але надзвичайно приємний за результатами. Вартість машини – близько 20 тисяч доларів», — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.
Напередодні для ЗСУ відправили три позашляховики у зони активних бойових дій.

«Упродовж минулого тижня, об’єднавши зусилля із партнерами, ми передали на фронт дев’ять машин. Зокрема – укомплектовану «швидку» на потреби військових медиків. Вдячні всім, хто допомагає нам у цій важливій справі. Адже разом ми – міцна опора нашого незламного війська», – наголосив Степан Кулиняк.
Всі авто поїхали в межах ініціативи очільника Львівщини Максима Козицького «1000_автомобілів_свободи».