Сьогодні навчання продовжили школи у трьох громадах Дрогобицького району

Сьогодні навчання продовжили школи у трьох громадах Дрогобицького району

Міністерство освіти і науки України рекомендувало закладам загальної середньої освіти достроково оголосити канікули з 18 жовтня до 1 листопада 2021 року. Це передбачено рішенням Національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та зумовлене стрімким зростанням нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 по всій Україні.

Посилити карантинні обмеження на території Львівської області з 18 жовтня, у зв’язку із зростанням кількості хворих на ковід та госпіталізацій, прийняла рішення й обласна комісія ТЕБ і НС. Згідно з моніторингом захворюваності, за останній тиждень приріст числа хворих зріс на 18,8%, за два останніх тижні – 25,8%. Різко збільшилася кількість хворих на ковід дітей.

Так, до місцевих органів влади скерували листи з рекомендацією вжити невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров’я дітей та працівників шкіл, адже чинним законодавством передбачено, що структура і тривалість навчального року й відпочинку між ними, визначаються виключно рішенням педагогічної ради закладу освіти і саме вони приймають такі рішення.

У Дрогобицькому районі навчання у онлайн-форматі призупинили у двох громадах району. У школах Меденицької громади оголосили канікули, у Трускавецькій – школи перейшли у режим дистанційного навчання.

Про це у понеділок, 18 жовтня, під час щотижневої наради голови Дрогобицької РДА з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації повідомив керівник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Петро Сушко.

За словами посадовця, у звичному режимі навчання вирішили продовжити органи місцевого самоврядування трьох громад – Дрогобицької, Бориславської та Східницької.

Зазначимо, що з 25 жовтня у всіх школярів країни розпочнуться планові осінні канікули тривалістю в один тиждень.

11:32
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.