Відсьогодні всі школи Дрогобицького району перейшли на дистанційне навчання

Відсьогодні всі школи  Дрогобицького району перейшли на дистанційне навчання
Це зумовлено річницею початку повномасштабної війни росії проти України.
 
З вівторка, 21 лютого, у дистанційному форматі навчання розпочали роботу навчальні заклади Меденицької територіальної громади, з 22 лютого — Дрогобицької громади.
 
Відсьогодні, 23 лютого, на дистанційне навчання перейшли всі решту шкіл району.
 
Про це повідомляють в управлінні гуманітарної політики Дрогобицької РВА.
 
Організація освітнього у дистанційному форматі відбулася відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України з метою убезпечення життя і здоров'я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку повномасштабної війни росії проти України.
 
Навчання у дистанційному форматі триватиме до 24 лютого включно.
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:44