Відсьогодні всі школи Дрогобицького району перейшли на дистанційне навчання

Це зумовлено річницею початку повномасштабної війни росії проти України.
З вівторка, 21 лютого, у дистанційному форматі навчання розпочали роботу навчальні заклади Меденицької територіальної громади, з 22 лютого — Дрогобицької громади.
Відсьогодні, 23 лютого, на дистанційне навчання перейшли всі решту шкіл району.
Про це повідомляють в управлінні гуманітарної політики Дрогобицької РВА.
Організація освітнього у дистанційному форматі відбулася відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України з метою убезпечення життя і здоров'я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку повномасштабної війни росії проти України.
Навчання у дистанційному форматі триватиме до 24 лютого включно.