Ні - російськомовному культурному продукту! У Дрогобицькій РДА підбили підсумки перших роз’яснень щодо дії Мораторію

Міжвідомча робоча група продовжує інспектувати заклади обслуговування населення Дрогобицького району на дотримання мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту.
Впродовж минулого тижня представники Дрогобицької РДА та громадськості розпочали роз’яснювальну роботу серед власників, адміністративного персоналу, працівників закладів Дрогобича, Східниці та Борислава.
У п’ятницю, 11 лютого, у Дрогобицькій РДА підбили перші підсумки щодо результатів діяльності Міжвідомчих груп.
Як зазначив заступник голови Дрогобицької РДА Тарас Матолич, за перший тиждень близько трьом десяткам суб’єктів господарювання донесли інформацію про те, що рішенням Львівської обласної ради встановлено Мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту. На виконання цього рішення при Львівській ОДА та кожній райдержадміністрації створені Міжвідомчі робочі групи, які й інспектують заклади та проводять інформаційно- роз’яснювальну роботу.
Наступного тижня рейди продовжаться, зокрема заплановано спільне засідання Міжвідомчих робочих груп при Львівській ОДА та Дрогобицькій РДА.
Нагадаємо, що рішеннями Львівської обласної ради від 18 вересня 2018 року №745 на території Львівської області встановлений мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту.