На Дрогобиччині триває ресоціалізація ВПО: зараз у районі 164 наявних вакансій

На Дрогобиччині триває ресоціалізація ВПО: зараз у районі 164 наявних вакансій

Від початку повномасштабного російського вторгнення, на Дрогобиччину вимушено переїхало більше 35 тисяч внутрішньо переміщених українців.

Дрогобицька районна військова адміністрація спільно із Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості докладає максимально зусиль, щоби внутрішньо переміщені особи могли працевлаштуватись, відтак соціалізуватись у нове середовище.

Від початку російсько-української війни, у центри зайнятості Дрогобицького району звернулись та отримали послуги 708 внутрішньо переміщених осіб, з них через портал «Дія» — 306 осіб.

Як повідомляє, Дрогобицький міжрайонний центр зайнятості, статус безробітного та допомогу по безробіттю отримали 369 осіб, з яких за вказаний період працевлаштовано 73 особи.

Станом на зараз, зі статусом безробітних залишається 110 ВПО. Водночас, наявних та актуальних вакансій  у Дрогобицькому районі — 164.  

Здебільшого, це професії легкої промисловості – швачки, сфери обслуговування – кухарі, офіціанти, бармени. Актуальними і досі залишаються водії автотранспортних засобів категорії «С», «Е», «D», трактористи, електрики, слюсарі-сантехніки. Більш детально з переліком актуальних вакансій можна ознайомитись та подати резюме на сайті державної служби зайнятості за посиланням www.dcz.gov.ua.

Нагадуємо, що державна служба зайнятості створила новий телеграм канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» за посиланням — t.me/worknowdcz, де шукачі роботи можуть ознайомитись тільки з актуальними вакансіями по всій Україні.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:34
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.