На Дрогобиччині триває підготовка до маршу з нагоди Дня Незалежності України

На Дрогобиччині триває підготовка до маршу з нагоди Дня Незалежності України

Більше сотні військових планують залучити до маршу, присвяченому 30-й річниці Незалежності України, який 24 серпня відбудеться у Дрогобичі.

У понеділок, 26 липня, у Дрогобицькій районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Романа Шлярпа та голови Дрогобицької районної ради Андрія Шевкенича відбулося засідання організаційного комітету щодо організації маршу з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України.

Оргкомітет відбувся за участі керівництва силових структур району, військові яких безпосередньо залучені до параду, ветеранів АТО, службовців Дрогобицької РДА та Дрогобицької міської ради.

Під час зустрічі присутні обговорили організацію виставки військової техніки та служб з ліквідації надзвичайних ситуацій, яку планують провести у цей день у центральній частині міста як доповнення до військового маршу.

Зокрема, йшлося про попередній маршрут руху маршу. Як повідомила начальник управління гуманітарної політики Надія Козар, відбудеться марш на площі Ринок, який розпочнуть з виконання Державного Гімну.

У день прапора, 23 липня, на Дрогобиччині на перехресті доріг «Трускавець-Львів Дрогобич-Стрий» (в народі «Катюша») масово піднімуть Національний синьо-жовтий стяг. Опісля всі охочі матимуть змогу піднятися на гору «Героїв Небесної Сотні» у селі Довге Гірське, де також піднімуть Державний Прапор.

Перший заступник голови Дрогобицької РДА Роман Шлярп зазначив, що 30-річчя Незалежності України – це особливе свято для кожного українця, тому всі мають діяти злагоджено та організувати всі святкові заходи у нашому районі на найвищому рівні.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:31
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.