Безпека дітей понад усе: на Дрогобиччині триває процес облаштування укриттів у школах

Безпека дітей понад усе: на Дрогобиччині триває процес облаштування укриттів у школах

На Дрогобиччині розпочався процес облаштування укриттів у навчальних закладах. Очний процес навчання може розпочатись лише там, де будують захисні споруди для повної безпеки українських дітей. 

У Дрогобицькому районі перевірку здійснюють представники ДСНС, органи місцевого самоврядування спільно із Дрогобицької районної військовою адміністрацією. 

 Заступник начальника Дрогобицького підрозділу ДСНС — Роман Худик розповів, що під час облаштування бомбосховищ, допускається використовувати цокольні приміщення, та ті, які знаходяться на першому поверсі приміщення.

 Загалом з 79 шкіл Дрогобицького району —  64 приміщення мають захисні споруди. З іншими ведеться процес можливості використання інших приміщень. Крім того, кожен навчальний заклад має визначити форму навчання: очну, дистанційну або змішану. Станом на зараз планується, що 36 навчальних закладів розпочнуть навчання в очній формі, 38 — у змішаній, а 5 шкіл — у дистанційному навчанні, де немає укриттів. Це здебільшого школи у віддаленій сільській місцевості.  

 “Остаточні висновки відповідна комісія повинна зробити до 20 серпня. Прошу всіх голів територіальних громад належно поставитись до процесу облаштування захисних  споруд у навчальних закладах. Адже безпека наших дітей є найважливішою для всіх”, — зазначив начальник дрогобицької РВА  Степан Кулиняк.

 

Як організувати сховище за всіма стандартами протипожежної безпеки?

У захисній споруді в закладі освіти обов’язково мають бути:

  • засоби пожежогасіння;

  • системи внутрішнього протипожежного водопостачання, пожежної автоматики та сигналізації; – позначені й освітлювані місця розташування первинних засобів пожежогасіння, план евакуації із захисної споруди;

Що врахувати під час облаштування спальних місць у сховищі?

Під час виготовлення спальних місць та іншого обладнання захисної споруди заборонено використовувати легкозаймисті синтетичні матеріали. Як і не можна використовувати синтетичні матеріали та інші види матеріалів, що виділяють під час нагрівання чи експлуатації небезпечні хімічні речовини. Це стосується і оздоблення внутрішніх приміщень сховища.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:32
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.