На Дрогобиччині активно триває посівна кампанія

На Дрогобиччині активно триває посівна кампанія

У Дрогобицькому районі триває активна посівна кампанія 2022 року. Попри складні воєнні умови аграрії продовжують працювати задля розвитку економіки та сільськогосподарської галузі.

Зараз аграрії завершують посів ярих культур, серед яких пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя тощо. Ними засіяли вже більше 5 тисяч гектарів землі, що становить 52% від прогнозованої площі. 

Про це повідомляють у відділі внутрішнього аудиту, економіки, агропромислового розвитку та екології Дрогобицької РВА.

“В цілому погода сприяє нормально, так що ми не відхиляємось від планів ні в гіршу, ні в кращу сторону. Ми вже посіяли ячмінь ярий, пшеницю яру, зараз розпочали сіяти кукурудзу, трохи пізніше посіємо сою”, — каже агроном одного із сільськогосподарських підприємств району.

Так загалом прогнозовані посівні площі під урожай 2022 року становлять 15 тисяч 168 гектарів. Це на 11% більше, ніж торік. На сьогодні засіяли вже більше 10 тисяч гектарів, включаючи як озимі, так і ярі культури.

Нагадаємо, що у Львівській області затвердили Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства, адаптовану до умов воєнного стану. Йжеться про основні 4 напрямки, на які загалом спрямовують понад 22 мільйони грвиень, а на це на 6 мільйонів більше, аніж було заплановано на початку 2022 року. 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:48
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.