На Дрогобиччині продовжують інспектувати військовозобов'язаних переселенців

На Дрогобиччині продовжують інспектувати військовозобов'язаних переселенців

У Дрогобицькому районі продовжується інспектування щодо військовозобов'язаних чоловіків від 18 до 60 років, котрі прибули з інших регіонів України. Зокрема, перевіряють санаторії та готелі Східниці й Трускавця, а також інші місця, де мешкають внутрішньопереміщені особи.

Взяття на військовий облік чоловіків – не означає, що їх одразу відправляють у зону бойових дій та до «гарячих точок» нашої країни. Вони залишаються в резерві, але в разі посиленої ескалації з боку російської агресії – повинні бути готові поповнити лави ЗСУ чи Тероборони задля захисту власної держави. Не підлягають під інспектування чоловіки з інвалідністю – такі особи повинні мати офіційний документ, що вони непридатні військовій службі.

До всього, чоловіки, які прибули разом з сім'ями на територію західної України можуть долучатись до волонтерської роботи, котрої зараз у нашому регіоні вдосталь. Так вони зможуть зробити важливу та потрібну справу. Щоб долучитись до штабів гуманітарної допомоги, варто лише звернутись до державних структур міста чи села, в якій перебувають внутрішньо переміщені особи.

Окрім того, на Дрогобиччині продовжує діяти наказ військової адміністрації, згідно з яким у водіїв в  стані алкольного чи наркотичного сп’яніння вилучають авто та скеровують на потреби Збройних Сил України. Загалом у Дрогобицькому районі поліція вилучила вже 8 таких авто.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:49
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.