Продукти харчування для ВПО: на Дрогобиччині продовжують допомагати внутрішньо переселеним українцям

Продукти харчування для ВПО: на Дрогобиччині продовжують допомагати внутрішньо переселеним українцям

Внутрішньо переміщені особи, які продовжують мешкати у школах Дрогобиччини, отримали гуманітарну допомогу.

Пакунки гуманітарної допомоги передала Дрогобицька районна військова адміністрація за сприяння  групи компаній “Кернел”. До слова, компанія “Кернел” – провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. 

Відтак, разом із заступником начальника Дрогобицької районної військової адміністрації Тарасом Матоличем та іншими службовцями Дрогобицької РВА у школи Дрогобича були доставлені продукти харчування, крупи, борошно, продукти гігієни, а також всі інші необхідні речі для ВПО, які змушені мешкати у тимчасових прихистках в час російської агресії.

Пакунки гуманітарної допомоги отримали Ліцей № 3 ім. В’ячеслава Чорновола, Гімназія №17 Дрогобицької міської ради Львівської області, а також Ліцей № 16 ім. Юрія Дрогобича Дрогобицької міської ради.

Директори трьох шкіл, які отримали необхідні речі гуманітарної допомоги, розповіли про важливість взаємної допомоги внутрішньо переміщеним особам та всім українцям, які втратили дім та всі інші засоби існування внаслідок російської агресії на території України.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:10
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.