На Дрогобиччині до Всесвітнього дня туризму відзначили представників галузі

На Дрогобиччині до Всесвітнього дня туризму відзначили представників галузі

27 вересня відзначають Всесвітній день туризму, а працівники туристичної галузі – своє професійне свято. 

З нагоди цього свята начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк зустрівся з представниками цієї галузі та відзначив їх за внесок у розвиток району.

«Наш район є одним із найпривабливіших на Львівщині у сфері туризму. Тут поєднані як гірський відпочинок, так і рекреація та низка туристичних маршрутів стежками нашого земляка Івана Франка.

На жаль, цьогоріч туризм вже не такий, яким ми його прогнозували ще минулого року. Повномасштабне російське вторгнення сприяло відтоку іноземних туристів, а наші земляки шукали у нас безпечного прихистку. Незважаючи на всі фактори, туризм продовжував розвиватися, аби підтримувати українську економіку та забезпечувати робочі місця», — зазначив Степан Кулиняк.

Відтак очільник району висловив слова вдячності та вручив подяки представникам підприємств, які своєю діяльністю та якісними пропозиціями залучають туристів у наш регіон. Починаючи від створення комфортних готельно-відпочинкових комплексів, закінчуючи виварюванням гірських екологічно чистих різновидів сирів, за якими так часто їдуть до нас. А також десяткам гідів, які працюють та проводять екскурсії у нашому регіоні, тим, хто генерує ідеї на розроблення нових туристичних маршрутів та локацій. 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:05