До Всесвітнього дня туризму у Трускавці відбулась зустріч представників гостинної галузі

До Всесвітнього дня туризму у Трускавці відбулась зустріч представників гостинної галузі

Цього понеділка, 27 вересня, в Україні відзначають Всесвітній день туризму. Напередодні у Трускавці до дня туризму відбулось урочисте засідання Клубу готельєрів і рестораторів.

Участь у засіданні взяли представники обласної та місцевої влади. Зокрема, зі святом представників гостинності привітали заступник начальника управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Тарас Лозинський, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, а також начальник Управління гуманітарної політики Дрогобицької РДА Надія Козар.

«Туристична галузь – це одна з найприємніших та одночасно найважчих галузей підприємництва. Тому сьогодні щиро бажаємо вам розквіту та розвитку, бо ви докладаєте чимало зусиль до того, щоб наш регіон був успішним, багатим та туристично бажаним. Зі свого боку, як обласна, так і районна влади сприяють, щоб туризм розвивався, створюючи нові інфраструктурні об’єкти», — зазначила Надія Козар.

Також начальник Управління гуманітарної політики Надія Козар вручила подяки голови Дрогобицької районної державної адміністрації:

  • -Віталію Мицаку, власнику гірськолижного курорту «Буковиця»;
  • -Константину Генову, директору дельфінарію «Оскар»;
  • -Константину Чудіну, директору з розвитку ГКК «Карпати».

Як проанонсували під час заходу, вже незабаром заплановано проведення 3-го Східноєвропейського Форуму гостинності і курортології. Окрім цього, відбулася презентація картини «Кришталевий Лотос» заслуженої художниці України Наталі Поліщук.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:30