​Максим Козицький відзначив 4 підприємців Дрогобиччини

​Максим Козицький відзначив 4 підприємців Дрогобиччини

У Львові презентували пілотний проєкт «0% річних на реалізацію інвестиційних проєктів для мікро-, малого та середнього підприємництва Львівської області». Захід відбувся напередодні Дня підприємця, який в Україні відзначають в першу неділю вересня.

Проєкт реалізуватимуть в межах Державної програми «доступні кредити 5-7-9%». Основна його мета – посилити інвестиційну активність підприємців Львівської області та стимулювати створення нових робочих місць. На реалізацію проєкту з обласного бюджету вже виділили п'ять мільйонів гривень.

«До Дня підприємця, ми презентували унікальний для України напрям кредитування. За ініціативи Львівської облдержадміністрації, малі середні підприємці Львівщини зможуть отримати кредити на інвестиційні цілі під 0%. До такої ставки компенсувати кредити за програмою Президента України «Доступні кредити 5-7-9» ми зможемо з обласного бюджету, адже 5 млн гривень на ці цілі у межах програми конкурентоспроможності Львівщини виділила Львівська обласна рада. Скористатися цим кредитом зможуть представники малого і середнього бізнесу, яким потрібні кошти для розвитку і створення робочих місць. Так ми не тільки підтримуємо місцевий бізнес, а й стимулюємо ріст робочих місць в області, — зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Як зазначили розробники проєкту з Фонду розвитку підприємництва, Програма має кілька ключових переваг. Серед них виокремлюють такі:

Для місцевої влади — участь у Програмі «5-7-9%» через запровадження додаткового пакета підтримки для місцевих підприємців з урахуванням пріоритетів розвитку регіону;

Для уповноважених банків – додатковий стимул для залучення нових та наявних підприємців, які планують реалізувати інвестиційний проєкт;

Для підприємців Львівщини – доступний кредит для фінансування проєкту, антиковідна підтримка. А також часткове відшкодування державою вартості створення робочих місць.

У результаті: посилення інвестиційної привабливості регіону, зростання прозорості ведення бізнесу та укріплення довіри між бізнесом та місцевою владою.

В межах зустрічі Львівська ОДА (Максим Козицький) та Фонд розвитку підприємництва (на чолі з в.о. Фонду Андрієм Гапоном та уповноваженим Валерієм Майбородою) підписали Договір про співпрацю.

Окрім цього, за багаторічну сумлінну працю та значний внесок у розвиток підприємницького середовища Львівської області та з нагоди Дня підприємця голова Львівської ОДА Максим Козицький відзначив подяками від голови облдержадміністрації десятьох підприємців області. Серед них – четверо підприємців з Дрогобицького району: Юрій Томіщак – голову ТзОВ «Радіо Нетворк», а також фізичних осіб-підприємців Уляну Соломчак, Василя Костецького та Михайла Кекіса.

За матеріалами Львівської ОДА

14:50
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.