​На День Незалежності у Дрогобичі відбудеться масштабний військовий парад

​На День Незалежності у Дрогобичі відбудеться масштабний військовий парад

У день найбільшого свята нашої держави — Дня Незалежності України у Дрогобичі відбудеться масштабний військовий парад.

Участь у параді візьмуть близько 150 військовиків, які під звуки оркестру лінійним строєм пройдуть вулицями міста.

Вирушить парад від стін Дрогобицької районної державної адміністрації до центральної площі міста. Після урочистого віче парад військовою ходою пройде площею Ринок.

У четвер, 12 серпня, у Дрогобицькій районній державній адміністрації відбулася нарада голови райдержадміністрації Степана Кулиняка з керівництвом силових структур, правоохоронних органів, а також представниками Дрогобицької міської ради. Під час наради обговорили завершальні організаційні моменти щодо проведення параду.

Попередньо, маршрут параду пролягатиме вулицями В.Чорновола, Лесі Українки та І.Мазепи.

«Вважаю, що проведення такого військового параду — це необхідність. Бо у ювілейну 30 річницю Незалежності України кожного, як ніколи, має переповнювали гордість за свою державу. Кожен має відчути силу та міць нашого війська, яке з кожним роком стає могутнішим. Такі події підіймають та утверджують дух нації», — зазначив голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Також йшлося й про організацію виставки військової техніки, яку кожен охочий зможе оглянути. Рішення про остаточне місце розміщення військової виставки приймуть згодом. Серед локацій – центральна частина міста, територія «Шпихлір» на вул. М.Грушевського та військова частина, що на вулиці Трускавецькій.

14:14
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.