​30 років Незалежності України: У Дрогобицькій РДА готують масовий святковий парад за участі військових

​30 років Незалежності України: У Дрогобицькій РДА готують масовий святковий парад за участі військових

Україна цьогоріч відзначатиме 30-ту річницю Незалежності. Така дата, безперечно, вимагає особливого святкування, а також координації зусиль та співпраці між усіма, хто долучається до організації святкувань.

У Дрогобицькій районній державній адміністрації розпочали підготовку до Дня Незалежності України, яку відзначатимемо 24 серпня. Йдеться, зокрема, про організацію проведення у Дрогобичі масового святкового параду за участі військових.

З цього приводу сьогодні, 19 липня, відбулася зустріч голови Дрогобицької районної державної адміністрації Степана Кулиняка з керівництвом силових та військових структур району.

Під час зустрічі сторони обговорили питання залучення якомога більшої кількості військових до участі у параді, який пройде вулицями міста, а також виставлення військової техніки. Долучаться й бригада Національної гвардії України, яка нещодавно запрацювала у Дрогобичі, 2 СЦШР ДСНС України, Дрогобицький підрозділ ДСНС та ветерани АТО.

«День Незалежності – це головне державне свято України, а цьогоріч наша країна святкує свою 30 річницю, тому ми маємо зробити все, щоб відзначити його на найвищому рівні», — звернувся до присутніх Степан Кулиняк.

Напередодні, 23 серпня – у День Державного Прапора, заплановано підняття національного синьо-жовтого стягу та похід на гору «Героїв Небесної Сотні» у селі Довге Гірське.

Святкові заходи у Дрогобичі, присвячені Дню Незалежності України, проводитимуться спільно з Дрогобицькою міською радою та за участі керівництва усіх територіальних громад району.

20:11
365
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.