​На Дрогобиччині відбувся військовий парад з нагоди 30 річниці Незалежності України

​На Дрогобиччині відбувся військовий парад з нагоди 30 річниці Незалежності України

Сьогодні, у День Незалежності України, на Дрогобиччині відбувся масштабний військовий парад.

Більше 150 військовиків пройшли центральними вулицями Дрогобича, продемонструвавши міць та силу української армії. Вирушив парад від стін Дрогобицької районної державної адміністрації до центральної площі міста – площі Ринок через вулиці В.Великого, П.Орлика, Лесі Українки та І.Мазепи.

Очолив парад голова Дрогобицької районної державної адміністрації Степан Кулиняк разом з керівництвом району та міста.

На площі Ринок відбулося масове виконання Державного Гімну України та урочисте віче.

«Україна – цивілізована та миролюбива країна. Ми ні на кого не нападаємо, нікого не пригнічуємо, не повчаємо і не намагаємося, використовуючи вигадане твердження «єдиний народ», втручатися у внутрішні справи іншої держави та окуповувати чужі території. Але, на жаль, у нас не такі сусіди. Через навалу північного, російського агресора — боротьба за незалежність триває й нині. Українці змушені захищати від агресії територіальну цілісність та суверенітет своєї держави. Це боротьба не лише за людей і територію, а за право бути собою, самим вирішувати, як жити і яке майбутнє обирати.

Але ми сильні! Ми Мужні! Ми вже вистояли і ще вистоїмо! У нас є наші воїни, яким щодня дякуємо за мирне небо над головами!» — привітав військових та усіх учасників параду з 30-річчям Незалежності голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

З вітальним звернувся також голова Дрогобицької ТГ Тарас Кучма.

Чин молитви провів військовий капелан, протоієрей Тарас Коцюба.

У параді взяли участь військовослужбовці Дрогобицької військової частини А1108, особовий склад Дрогобицького РВ Головного управління ДСНС у Львівській області, 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС, Національної гвардії України та ГО «Джура».

20:51
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.