​Медвежа та Снятинка отримали 2 автобуси «Школярик»

​Медвежа та Снятинка отримали 2 автобуси «Школярик»

Сьогодні, 4 жовтня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький вручив представникам відділів освіти 11-ти громад Львівської області ключі та документи від 12-ти автобусів «Школярик».

Серед них 2 «Школярики» отримав Дрогобицький район. Вартість кожного з них складає майже 1,9 млн грн.

Поїдуть новенькі автобуси у села Снятинка та Медвежа Дрогобицької громади для учнів Медвежанського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» ім. М.Біласа та Снятинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад I-II ст. — дошкільний навчальний заклад».

Автобуси закупив Департамент освіти і науки ЛОДА за кошти освітньої субвенції з державного бюджету на засадах співфінансування з місцевих бюджетів.

«Торік нам вдалося закупити 54 шкільні автобуси на понад 100 млн гривень. Цього разу «Школяриків» — 23. Сьогодні до різних громад області поїдуть 12 із них. Ще 11 автобусів громади отримають також цього тижня. Кожен із них може перевозити водночас 31 пасажира. Ці автобуси закуплені за гроші держбюджету, який надав 37 мільйонів Львівщині. А також — за співфінансування громад, адже всі разом 23 «Школярики» коштували понад 43 млн гривень», — зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Також очільник області додав, що вже найближчим часом запланована закупівляGPS-трекерів, що дозволить відслідковувати та бачити переміщення шкільних автобусів в умовах реального часу. Це дозволить учням та вчителям якісно планувати свій розклад, вчасно приходити на зупинку, щоб не мерзнути взимку, а керівництву — розуміти чи за призначенням використовується транспортний засіб.

Загалом для Львівщини закупили 23 автобуси на загальну суму 43 239 300 грн. Ще 11 автобусів представникам відділів освіти громад Львівщини передадуть 7 жовтня.

12:19
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.