Дрогобицька громада отримала новий «школярик»

Дрогобицька громада отримала новий «школярик»

Сьогодні, 31 січня, Львівська ОВА передала чергову партію «школяриків» для громад. Ключі та документи керівникам громад вручили заступники начальника Львівської ОВА Іван Собко та Юрій Бучко.

Серед 8 громад Львівщини новий шкільний автобус отримала і Дрогобицька громада.

Шкільні автобуси закупили за рахунок співфінансування освітньої субвенції з державного бюджету, обласного бюджету та коштів територіальних громад.

Як зазначають у Львівській ОВА, загалом Львівська область закупила 126 автобусів, 8 з них – спеціалізовані, тобто пристосовані під потреби дітей з інвалідністю.

Левову частку, а це – 80 транспортних засобів Львівська ОВА передала ще минулого року, іншу частину передадуть громадам до кінця першого кварталу цього року.

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:33