Максим Козицький та Степан Кулиняк оглянули хід будівництва Центру безпеки та школи у Східниці

Максим Козицький та Степан Кулиняк оглянули хід будівництва Центру безпеки та школи у Східниці

У Східниці триває будівництво Центру безпеки громадян для оперативного реагування на звернення під час надзвичайних ситуацій.

У межах робочого візиту на Дрогобиччину оглянув об‘єкт голова Львівської ОВА Максим Козицький разом з головою Дрогобицької РВА Степаном Кулиняком та головою Східницької ТГ Іваном Піляком.

Будівництво  Центру стартувало буквально місяць тому. За цей час тут провели підготовчі роботи: розчистили територію, облаштували фундамент тощо.

Основна суть роботи Центру — оперативно реагувати (до 20 хвилин) на звернення людей у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій, пожеж, аварій, а також надавати допомоги при дорожньо-транспортних пригодах.

Тут будуть розміщені служби швидкої медичної допомоги, національної поліції та пожежно-рятувального підрозділу.

На його будівництво витратять понад 23 млн грн з державного і обласного бюджетів.

Окрім цього, оглянули процес завершення добудови школи у селі Новий Кропивник. У новому корпусі вже навчаються діти, однак ще не дозавершений спортивний зал, гідроізоляція фундаменту та благоустрій подвір’я школи.

“Така ситуація зі школою це наслідки роботи попереднього недобросовісного підрядника. Однак Львівська ОВА спільно з Східницькою селищною радою роблять все можливе, щоб навіть в часі війни діти мали змогу навчатися в комфортних умовах. Дякую голові  Львівської ОВА Максиму Козицькому за підтримку та активізацію всіх процесів навіть у такий складний час", — зазначив голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
23:00
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.