Із Дрогобиччини на передову відправили чергову «швидку»

Як розповів очільник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк, карету швидкої допомоги передали на фронт у межах ініціативи голови Львівської ОВА Максима Козицького «1000_автомобілів_свободи».
Автівку допомогли придбати благодійникиз БФ «Коло», який з початку повномасштабного вторгнення активно працює на Дрогобиччині.

Відтак, машину відправлять на допомогу медикам та волонтерам, які ризикуючи власним життя, наближають нашу перемогу.
«Волонтери та медики тримають не менш важливий фронт у різних містах України, зокрема, у прифронтових містечках та селах. Рятують життя військовим та цивільним, продовжують виконувати свою щоденну, вкрай важливу роботу.
Тому автівки, котрі ми передаємо, призначені не тільки для армії, але й також для наших медиків, котрі залишаються у своїх містах, рятуючи інших», — зазначив Степан Кулиняк.
