Дрогобиччина передала чергову карету швидкої допомоги на передову

Дрогобиччина передала чергову карету швидкої допомоги на передову

Дрогобицька районна військова адміністрація спільно з волонтерською організацією  «Мольфари на Джипах» та Благодійним фондом «Коло» знову передали карету швидкої допомоги для потреб української армії. У зоні ведення бойових дій її використовуватимуть під час евакуації поранених та надання медичної допомоги.

Від початку повномасштабної війни росії проти України Дрогобицька РВА спільно з партнерами передала вже близько 150 автівок на потреби Збройних сил України. Також  у межах ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького «1000 автомобілів свободи» за останні тижні з Дрогобиччини на фронт відправили більше десятка транспортних засобів різної класифікації.

«Тішуся, що завдяки волонтерам нам вдається так міцно самоорганізовуватися та багато робити. Але дуже прикро, коли автівку чи швидку треба повторно відправляти у ті самі руки, бо їх попередню вже обстріляли. 

Головне, щоб наші захисники залишалися в них цілими та здоровими, а всім решту — ми з вами допомагатимемо. Бо це наш громадянський обов’язок!» — зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Нагадаємо, минулого тижня Дрогобицька РВА спільно з БФ «Коло» відправили вантажний автомобіль для військових та гуманітарну допомогу у місто Суми.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
09:53
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.