Івану Франку – 166: У Нагуєвичах розпочали відзначення Дня народження Каменяра

Сьогодні, 27 серпня, українці відзначають 166 річницю від дня народження українського поета, публіциста, науковця, перекладача Івана Франка.

На Дрогобиччині святкування розпочали у його рідному селі — Нагуєвичах. Тут під проводом священнослужителів о. Андрія Безушка та о. Олега Коберинки на території Літературно-меморіального музею Івана Франка відбулася молебень.

Опісля присутні представники влади, наукової спільноти та громадськості поклали квіти до пам’ятника українського генія. Разом з присутніми до заходу долучився начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк та голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич.

Святкові заходи, приурочені до 166-ї річниці з дня народження Івана Франка, триватимуть на Дрогобиччині впродовж наступних чотирьох днів.  Детальна програма святкування, мета якої допомогти Збройним силам України,тут.