​Івану Франку – 165: У Нагуєвичах розпочали відзначення дня народження Каменяра

Сьогодні, 27 серпня, українці відзначають 165 річницю від дня народження українського поета, публіциста, науковця, перекладача Івана Франка.

На Дрогобиччині святкування розпочали у його рідному селі — Нагуєвичах. Тут під проводом парохів давніх церков села Нагуєвичі о. Андрія Безушка та о. Івана Ковби на території Літературно-меморіального музею Івана Франка відбулася молебень.

Опісля присутні представники влади, наукової спільноти та громадськості поклали квіти до пам’ятника українського генія.

У заходах взяв участь перший заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Роман Шлярп.

Святкові заходи, приурочені до 165-ї річниці з дня народження Івана Франка, триватимуть на Дрогобиччині впродовж наступних двох днів. Зокрема, сьогодні о 18:00 у Дрогобичі відбудеться урочиста церемонія нагородження лауреата Міжнародної премії Івана Франка. Програма святкування у Нагуєвичах включає етно-екскурсію садибою Франка, екскурсію «Дрогобич Франковий» та V-ий Етнофест у Садибі Франка у с. Нагуєвичі.