Дрогобиччина передала силам ЗСУ ще 2 автомобілі

Дрогобиччина передала силам ЗСУ ще 2 автомобілі
У четвер, 8 червня, з Дрогобиччини на потреби Збройних сил України передали ще два автомобілі.
 
Один з них — для військовослужбовців бригади тактичної авіації, інший — для підрозділів, які виконую завдання із захисту українських територій на східних рубежах країни.
 
 
Передали авто Дрогобицька районна військова адміністрація спільно з Благодійним фондом «КОЛО».
 
Автівки їдуть в межах продовження ініціативи очільника Львівщини Максима Козицького «1000_автомобілів_свободи».
 
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:59