Авто для фронту: З Дрогобиччини передали автомобілі для ЗСУ

З Дрогобиччини відправили ще чотири авто на передову, щоб допомогти нашим хлопцям та дівчатам боротись проти російської армії.

Їх передали у межах ініціативи очільника Львівської ОВА Максим Козицький #1000_автомобілів_свободи у співпраці з Благодійний фонд “КОЛО”

Усі машини пройшли повний технічний огляд та готові до роботи.
«Зрозуміло, як важливо і необхідно мати транспорт на лінії фронту, часто він стає єдиним шансом на порятунок.
Радий, що завдяки нашим свідомим благодійникам ми маємо можливість підтримувати наших хлопців на передовій та наближати вимріяну перемогу», — наголосив Степан Кулиняк.