Авто для фронту: З Дрогобиччини передали автомобілі для ЗСУ

Авто для фронту:  З Дрогобиччини передали автомобілі для ЗСУ

Поки українські воїни героїчно захищають українські території від російських окупантів, українці в тилу продовжують допомагати армії.

На Дрогобиччині ще дві автівки передали для фронту українській армії для швидшої та ефективнішої боротьби проти ворожих сил.

Два надійні авто передала Дрогобицька районна військова адміністрація. Одну з них у партнерстві із БФ “Коло”. Крім того, ще одну автівку для ЗСУ передали небайдужі дрогобичани. Автіки доукомплектовані гуманітарної допомогою — харчовими наборами та іншими необхідними речами.

Два авто із Дрогобицького району відправляться на фронт в межах ініціативи Максима Козицького “1000 автомобілів свободи”.

Нагадаємо, ініціатива стартувала від початку повномасштабного російського вторгнення задля підтримки української армії. До акції “1000 автомобілів свободи” вже долучились десятки волонтерів, меценатів, державних структур та всіх небайдужих українців.