День Соборності на Дрогобиччині: урочистості, українська музика та благодійний концерт для ЗСУ

День Соборності на Дрогобиччині: урочистості, українська музика та благодійний концерт для ЗСУ

Вчора, 22 січня, коли всі українці відчували непереможну єдність та об'єднання, незалежно від того, чи вони з Харкова, Маріуполя, Луганська, Донецька Львова чи Тернополя, у Трускавці відбувся святковий концерт, присвячений Дню Соборності України. 

Участь в урочистостях у взяли: начальник Дрогобицької районної військової адміністрації — Степан Кулиняк, міський голова Трускавецької територіальної громади — Андрій Кульчицький, а також волонтери, містяни та гості міста.

Під час урочистостей на головній площі міста, усі присутні згадували про історичні передумови та визначальне значення «Акту Злуки» для становлення і розвитку України, як незалежної держави. Крім того, відбулась завершальна коляда та фестиваль вертепів. 

“Сьогодні ми всі відзначаємо особливо важливий день для української історії. Цього дня, 22 січня,  понад сто років тому українці сказали цілому світові, що  ми —  єдиний народ, а наша держава — соборна й неподільна,  це прагнення єдності не змогли заглушити ні імперії, ні окупація, ні репресії, ні брехлива радянська та російська пропаганда. Ми знову єдині як ніколи, а значить —  непереможні”, — звернувся зі сцени до всіх присутніх начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк, подякувавши міському голові Трускавецької тг за ініціативність заходу в День Соборності.

Водночас, крім урочистостого заходу на головній площі Трускавця, який цьогоріч проходив під гаслом «Україна соборна. Разом до Перемоги!», у палаці ім. Т. Шевченка, що у Трускавці відбувся благодійний концерт-аукціон,  організований Трускавецькою міською радою та благодійним фондом родини «Веселого». Понад тисячі глядачів у палаці ім.Тараса Шевченка зібралось спеціально для того, аби підтримати наші ЗСУ, та де кожен своєю гривнею долучився  до перемоги, а отже вкотре довів  — ми єдині та неподільні.

Тут виступили такі українські виконавці як: Аркадій Войтюк, репер “ХАС” та музичний гурт “Спів Братів”, котрі подарували глядачам українську музику й дух єдності. Крім того, під час концерту відбувся й аукціон, де кожен міг долучитися до збору коштів для ЗСУ.

“Приємно бачити, що стільки охочих українців — трускавчан, переселенців та гостей міста долучились до дійства, присвяченого Дню Соборності. Особливо було радісно, що у перших рядах сиділи й наші українці бійці, котрі слухали українську музику, що звучала зі сцени саме завдяки їм. Їхній відважності заради нашої свободи і незалежності”, — підсумував очільник району Степан Кулиняк.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:35
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.