Благодійники “Із янголом на плечі” допомогли потребуючим та ВПО Дрогобиччини

Благодійники “Із янголом на плечі” допомогли потребуючим та ВПО Дрогобиччини

На Львівщині Благодійний фонд "Із янголом на плечі" допомагає потребуючим та тим, хто знаходиться у складних життєвих обставинах внаслідок війни та російської окупації в Україні.

Пакунки продуктів харчування, ласощі для дітей, іграшки, одяг, засоби гігієни та інші необхідні речі, благодійники “Із янголом на плечі” передали для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово мешкають у Дрогобицькому районі. 

Зазначимо, що від від початку повномасштабного російського вторгнення у Дрогобицький район переїхало понад 35 тисяч осіб з різних регіонів України. Здебільшого це українці зі східних та південних частин країни.

Крім того, БФ “Із янголом на плечі” надали допомогу  багатодітним сім’ям Дрогобиччини та тим, хто опинився у непростих життєвих обставинах.

Благодійний фонд “Із янголом на плечі” — спільнота людей, що опікується дітьми з онкогематологічними та орфанними захворюваннями, літніми людьми та дітьми з інтернатів. В час війни БФ опікується людьми окупованих територій, доставляють допомогу там, де зараз ведуться активні бойові дії, надають гуманітарну підтримки внутрішньо переміщеним особам та тим, хто в час російсько-української війни потребує підтримки від інших.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:25
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.