Пошук за тегом «центр вакцинації»
Сьогодні, 22 листопада, у Бориславі відкрили Центр масової вакцинації населення.
За останню добу на Львівщині провакцинували 5138 осіб. Про це повідомляють у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
Хоча на Дрогобиччині на даний час спостерігається суттєве зменшення кількості захворювань на COVID-19, говорити про те, що коронавірус минув, ще рано.
У департаменті охорони здоров'я Львівської ОДА інформує, що у Львівській області з 26 по 28 червня функціонуватимуть 11 центрів вакцинації: у Львові, Бродах, Дрогобичі, Трускавці, Стрию, Червонограді, Золочеві та Новояво
Станом на 19.00 год 23 червня у чотирьох центрах вакцинації провакцинували 488 осіб (в тому числі: Арена "Львів"- 213 осіб (другою дозою), ТРЦ "Форум Львів"- 101; ТРЦ Victoria Gardens - 126; ліцей "Львівський" - 48).
За два дні роботи центрів вакцинації населення на Львівщині, 19 та 21 червня, щеплення отримали 1521 особа. Про це інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.
У зв’язку зі святковими вихідними, 19-21 червня, змінено графік роботи центрів вакцинації населення. Вакцинуватимуть населення лише у суботу, 19 червня.
У зв’язку зі святковими вихідними, 19-21 червня, змінено графік роботи центрів вакцинації населення. Вакцинуватимуть населення лише у суботу, 19 червня.
Цими вихідними, 5 і 6 червня продовжить свою роботу Центр вакцинації на стадіоні «Арена «Львів». Доїзд до стадіону, як і у минулі вихідні, організують від площі Є.








