Пошук за тегом «похорон»
Захисник Василь Гермеш поповнив лави ЗСУ цьогоріч в червні. Дрогобичанин пройшов навчання на розвідника та виконував бойові завдання з захисту України. З вересня перебував на Курському напрямку фронту.
Захисник Іван Герб’як народився та мешкав у селі Свидник, що у Східницькій громаді. До повномасштабної війни Іван працював за кордоном.
Захисник народився 23 жовтня 1986 року, навчався у Бориславському ЗЗСО №7, потім закінчив нафтовий технікум. Працював у НГВУ “Бориславнафтогаз” АТ “Укрнафта”.
Житель Бориславської громади навчався в школі села Ясениця-Сільна, а потім здобув професію зварювальника у Професійно-технічному ліцеї. Працював на пилорамі. Після повномасштабного вторгнення став на захист України.
Сьогодні, 30 вересня, Дрогобиччина прощається з трьома Героями, які повернулися на щиті.
Ігор Петеш народився 7 травня 1973 року на Стрийщині. До Дрогобича переїхав в юності, тут одружився та надалі проживав разом з сім’єю.
Роман Лесик народився 26 лютого 1975 року у Дрогобичі, проживав на вулиці Горішня Брама. Навчався у ЗОШ №5, згодом – у ПТУ м. Борислав. Пройшов службу в армії, у внутрішніх військах.
Юрій Мачишин був уродженцем Трускавця, де народився та мешкав. З початком великої війни, не роздумуючи став на захист своєї країни. В ЗСУ Юрій пішов добровольцем, відчуваючи відповідальність за свою країну.
Сьогодні, 17 вересня, Східницька громада провела в останню дорогу двох Захисників Дрогобиччини — Андрія Химина з Підбужа та Василя Паніва із Залоктя. Василь Панів народився 18 липня 1980 року в селі Залокоть.








