Дрогобицька громада прощається з полеглим воїном Петром Маслюком

На щиті повернувся у Дрогобицьку громаду старший солдат Петро Маслюк. Зустріли Героя 25 жовтня на перехресті Героїв, де зібрались рідні, близькі, друзі, побратими полеглого воїна, держслужбовці Дрогобицької РВА, представники громади.


Петро Маслюк народився 15 травня 1974 року. Проживав разом з матір’ю у селі Монастир-Лішнянський Дрогобицької громади. У 1992 році здобув кваліфікацію електрозварювальника у Підбузькому СПТУ. З квітня 2022 року стояв на захисті України від ворога. Старший солдат Петро Маслюк був стрільцем-помічником гранатометника 1 взводу 4 роти 2 механізованого батальйону, служив на передових позиціях фронту.
Захисник загинув 22 жовтня 2024 року під час виконання бойового завдання на околицях н.п. Новоданилівка, Запорізької області. У полеглого Воїна залишились мама та сестра. Вічна пам’ять Герою.




