Пошук за тегом «декомунізація»
22 листопада у Дрогобицькій РВА за участі представників громад району та під головуванням заступника начальника адміністрації Олега Пилипціва відбулася нарада стосовно заміни ознакування вулиць.
В рамках декомунізації провели перепоховання захоронень двох радянських могил в селищах Східниця та Підбуж.
У Східницькій громаді було два памʼятники, які прославляли тогочасний комуністичний режим. Вони збереглися ще з часів Другої світової війни.
До кінця жовтня процес декомунізації на Дрогобиччині планують завершити.
У селах Волоща та Грушів Меденицької громади знесли останні два пам’ятники у громаді, які прославляли радянський тоталітарний режим. Тут впали пам’ятники радянським воїнам.
20 липня відбувся черговий демонтаж «Пам’ятника загиблим у радянській війні», що є символом радянської доби у селі Солонсько.
Рештки Стелли Слави, яка прославляє радянську добу, на вулиці Дрогобицькій у Трускавці знесуть.
На Дрогобиччині активно триває процес декомунізації та деколонізації. З початку року тут демонтували вже 5 пам’ятників, які прославляли радянське минуле чи радянських воїнів. Станом на сьогодні залишається ще 12.
На Дрогобиччині активно продовжується процес декомунізації. У Меденицькій громаді днями ліквідували три пам’ятники рядянської доби.








