Демонтовано ще один пам'ятник радянської доби у селі Солонсько Меденицької територіальної громади

20 липня відбувся черговий демонтаж «Пам’ятника загиблим у радянській війні», що є символом радянської доби у селі Солонсько. Акт зносу пам’ятника відбувся з дотриманням Закону України та згідно Рішення сесії Меденицької селищної ради і відповідної документації.

Процес демонтажу пам’ятників радянської доби на території Меденицької територіальної громади підходить до завершення і в найближчий час буде знесено решту таких символів тоталітарного режиму.

Фото: Меденицька селищна рада