Демонтовано ще один пам'ятник радянської доби у селі Солонсько Меденицької територіальної громади

Демонтовано ще один пам'ятник радянської доби у селі Солонсько Меденицької територіальної громади
20 липня відбувся черговий демонтаж «Пам’ятника загиблим у радянській війні», що є символом радянської доби у селі Солонсько. Акт зносу пам’ятника відбувся з дотриманням Закону України та згідно Рішення сесії Меденицької селищної ради і відповідної документації.
 
 
Процес демонтажу пам’ятників радянської доби на території Меденицької територіальної громади підходить до завершення і в найближчий час буде знесено решту таких символів тоталітарного режиму.
 
 
Фото: Меденицька селищна рада
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
09:44