Пошук за тегом «#covid-19»
За вівторок, 30 листопада, у Дрогобицькому районі від COVID-19 провакцинували 1 557 осіб.
Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації.

