За минулу добу у районі провакцинували 1 557 осіб від COVID-19

За минулу добу у районі провакцинували 1 557 осіб від COVID-19

За вівторок, 30  листопада, у Дрогобицькому районі від COVID-19 провакцинували  1 557 осіб.

У Дрогобицькій ТГ – 798 осіб, Бориславській ТГ – 446 осіб, Трускавецькій ТГ —152 осіб, Меденицькій – 69 особи, Східницькій ТГ –  92 особи.

Прищеплють мешканців Дрогобицького району препаратами CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer та Moderna.

 

У Дрогобицькій ТГ першою дозою вакцини прищепили – 33 333, повний курс    58 297.

У Трускавецькій ТГ перша доза – 13 078 осіб, повний курс –   23 924.

У Бориславській ТГ перша доза –  10 412 осіб, повний курс —  18 020 .

У Східницькій ТГ перша доза –  2 450  осіб, повний курс –  4 078.

У Меденицькій ТГ перша доза – 2 648 осіб, повний курс – 4 278.

 

Пункти щеплень у Дрогобицькому районі розміщені:

 

— у Дрогобицькій громаді — на базі КНП «Дрогобицька міська поліклініка», КНП «Дрогобицька районна лікарня» та КНП «Стебницька міська лікарня»

— у Трускавецькій громаді – КНП «Трускавецька міська лікарня»

— у Бориславській громаді — КНП «Центральна міська лікарня міста Борислав»

— у Меденицькій громаді – КНП «Меденицька лікарня»

— у Східницькій громаді — у смт Підбуж за адресою вул. І. Франка, 32 та у селі с. Новий Кропивник за адресою вул. Довбуша, 14.

 

Окрім цього, у Дрогобичі на базі Центру культури та мистецтв «Каменяр» (колишній районний народний дім) розміщений Центр вакцинації населення, який працює щоденно. Такий же Центр вакцинації працює у ТЦ «Епіцентр», що за адресою вул. С.Наливайка, 5.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:55