Жителі села Ясениця-Сільна з Дрогобиччини спекли 450 пасок для Захисників

За власним рецептом, хтось у печі, хтось у духовці. Цією смачною домашньою паскою жителі Ясениці-Сільної, що на Дрогобиччині, хочуть підтримати бойовий дух захисників, які тримають оборону проти російських загарбників.

Всі паски люди принесли на подвір’я церкви Різдва Пресвятої Богородиці, де отець Ігор, настоятель місцевого храму, поблагословив їх. Також паски передав дрогобицький підприємець Роман Муль.

Мешканці села вважають, що найменше що вони можуть зробити для захисників – це подарувати частинку домашнього тепла у вигляді смачної пасочки.

«Вже сьогодні ми передали паски для військовслужбовців військових частин, які дислокуються у нашому районі.

Щирі слова подяки всім мешканцям Ясениці-Сільної та отцю Ігорю Берегуляку, який закликав прихожан церкви долучитися до такої благої справи.

Переможного нашим Захисникам Великодня», — прокоментував начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Нагадаємо, напередодні Великодня з Дрогобиччини для Захисників відправили також 3 автомобілі.