Захисник з Дрогобиччини отримав Орден Президента України – посмертно

Захисник з Дрогобиччини отримав Орден Президента України – посмертно

Відповідно до Указу Президента України №323/2022 від 8 травня 2022 року «Про відзначення державними нагородами України», мешканця села Попелі Бориславської громади – Барщика Івана Васильовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Таку державну нагороду воїну присвоїли «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі».

Вручили Орден сестрі полеглого Героя під час координаційної наради у Дрогобицькій районні військовій адміністрації у понеділок, 5 вересня, начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк та начальник Дрогобицького РТКЦ та СП Микола Лисак.

«Це дуже боляче, що ми втрачаємо таких людей. Це непоправна втрата для сімей і рана для всієї України. Дякую батькам за те, що виховали справжніх Героїв.  

Наш головний обов’язок – пам’ятати про захисників. Робити все, щоб час ідеї, за яку вони загинули — якнайшвидше настав. Бо найкраща шана для наших воїнів — це перемога. І ми мусимо її вибороти», — зазначив Степан Кулиняк.

Нагадаємо, 48-річний Іван Барщик загинув 23 березня 2022 року у м. Золоте, Луганської області, внаслідок бойового зіткнення та масового артилерійського обстрілу.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:55
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.