На Дрогобиччині до Дня Конституції України захисникам передали військове спорядження

На Дрогобиччині до Дня Конституції України захисникам передали військове спорядження

Сьогодні, 28 червня, в Україні відзначають 26-ту річницю з набуття чинності Конституції. З цього приводу у Дрогобичі на перехресті Героїв провели віче.

О 9:00 всі присутні хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих під час повномасштабної збройної агресії росії проти України та спільно виконали Державний Гімн України, піднявши національний стяг.

До заходу долучилися керівництво району, голови територіальних громад, командування та особовий склад військових формувань, районних державної служби з надзвичайних ситуацій та Служби безпеки України, службовці та громадськість.

Зі словами благословення до усіх звернувся єпископ-помічник СДЄ УГКЦ Григорій Комар. Опісля привітав усіх присутніх з Днем Конституції начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк 

«Конституція — це не лише сукупність законів, але передусім відповідальність та щоденного робота кожного з нас. Тому сьогодні хочеться сказати словами Пилипа Орлика: народ, який відчуває себе вільним, завжди має протестувати проти несправедливості та тиранії Таким народом є сьогодні усі ми. Знаю, що наша боротьба проти російського ворога завершиться перемогою. А ми станемо нацією, якою пишатиметься увесь світ», — зазначив Степан Кулиняк.

Також начальник РВА за сумлінну працю та з нагоди Дня Конституції нагородив відзнаками Дрогобицької районної військової адміністрації Миколу Лисака – керівника Дрогобицького РТКЦ та СП, Сергія Філіпова – командира батальйону ТрО,  Миколу Сурановича – командира військової частини Національної гвардії України, Тараса Пупу – керівника Дрогобицького РВ СБУ у Львівській області, а також відзначив грамотами та подяками керівництво і особовий склад військових, силових та рятувальних структур на території району.

Особовому складу військових формувань до Дня Конституції передали бронежилети, каски, тепловізори, рації, а також три автомобілі.

Зі словами вітання також виступив голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич та керівник Дрогобицького РТКЦ та СП Микола Лисак.

Завершили захід виконанням Державного Гімну України у супроводі військового музичного оркестру.

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:59