Завершення навчального року у школах 30 червня: вимога постанови Кабміну

Після проведення аналізу інформації щодо термінів завершення навчального року у громадах виявили, що у ТГ встановили різні терміни його завершення – 5, 15 чи 25 червня. При цьому до цих дат шкільні адміністрації прив'язали граничні терміни подання заяв про вступ, зокрема, до 1 і 5 класів.
Щоб не вносити безлад в загальний навчальний процес та відповідно до постанови Кабміну №711 (https://bit.ly/3nJZ8V7), департамент рекомендує усім навчальним закладам:
- закінчити навчальний рік 30 червня;
- термін подачі заяв в 1-й, 5-й і 10-й класи встановити, виходячи із дати 30 червня.
Важливо
Рекомендація щодо свята «Останній дзвоник».
Рішення бути чи ні на шкільний лінійці мають ухвалити педагогічна рада спільно з батьківським комітетом школи.
Однак, вважаємо, що наші випускники не повинні бути позбавленні права отримати документи про освіту, грамоти та інші відзнаки в урочистій і святковій атмосфері – за непорушного дотримання усіх норм безпеки.