У Дрогобичі відбулась урочиста церемонія завершення навчального року “Обласного наукового ліцею”

У Дрогобичі відбулась урочиста церемонія завершення навчального року “Обласного наукового ліцею”

Сьогодні, 26 червня, у Дрогобицькому музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича відбулась урочиста церемонія з нагоди  завершення навчального року  КЗ ЛОР  “Обласного наукового ліцею”, де зібрались випускники-ліціеїсти, весь педагогічний колектив, батьки, гості.

Крім того,  сьогоднішній захід відвідали представники влади – заступник голови Дрогобицької РВА Олег Пилипців, який у своїх вітальних словах побажав, зокрема, молоді успіхів у всіх наступних майбутніх справах, у виборі професії та реалізації своїх професійних навиках, які вони здобули протягом навчання. Також, Олег Пилипців зазначив важливість освіти в час війни та відзначив високий професіоналізм керівництва  КЗ ЛОР  “Обласного наукового ліцею”. Урочиста церемонія супроводжувалась теплими спогадами випускників, а також побажаннями викладачів та настановами щодо їхнього шляху й надалі.

Нагадаємо, що напередодні  25 червня 2025  року відбувся звіт директорки КЗ ЛОР “Обласний науковий ліцей” Ольги Заяць за підсумками роботи у 2024-2025 навчальному році.

На заході були присутні працівники ліцею, батьки, представники громадськості, а також  гості: директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олег Паска, депутат Дрогобицької міської ради Михайло Задорожний,  отець Іван Паньків.

Під час звіту було представлено детальну інформацію про досягнення ліцею протягом навчального року, реалізовані проекти, освітні ініціативи та плани на майбутнє.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:16