2 червня у області увімкнуть сирени

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 2 червня у період з 14:50 год до 14:55 год проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен означає сигнал «Увага всім!». Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі (телеканали «1 Західний», «UА: Львів», FM-радіостанції «РадіоПЕРШЕ», «UA: Українське радіо Львів») і прослухайте подальше повідомлення цивільного захисту.

Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу «Увага всім!».

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.