За перші дні грудня на підсипку доріг району використали вже 70 тонн піскосуміші

За перші дні грудня на підсипку доріг району використали вже 70 тонн піскосуміші

У Дрогобицькому районі для очищення доріг державного та місцевого значення від снігу задіяли 7 одиниць техніки. Для їх підсипання за перші п’ять днів грудня, під час яких розпочалися снігопади та зниження рівня температури, використали 70 тонн піщано-соляної суміші для механізованої та ручної підсипки.

Про це під час наради голови Дрогобицької РДА Степана Кулиняка та голови Дрогобицької районної ради Андрія Шевкенича з комунальниками району повідомив керівник Дрогобицького райавтодору Ігор Богаченко.

За словами Ігоря Богаченка, на балансі райавтодору перебуває 336 кілометрів доріг місцевого значення та 34,2 кілометри – державного значення. З початку грудня, відповідно до даних трекінг-сервісу спецтехніки, розчистили та підсипали вже 1200 кілометрів дорожнього покриття. В тому числі дороги, які з’єднюють Дрогобич із Підбужем, Долішнім Лужком, Літинею, Уличним, Східницею, Ластівкою, Уричем, Болехівцями, Лішнею тощо.

«Розчищення та підсипка доріг у зимовий період для комунальних служб має бути одним із пріоритетних питань, бо це, насамперед, безпека водіїв та пасажирів. Тому спільно маємо зробити все для того, щоб дорожнє покриття у районі було у належному стані, а звернення на «гарячі лінії» з цього приводу — мінімальними», — зазначив голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Цього року Дрогобицький райавтодор отримав додатково 2 одиниці спецтехніки для розчищення та підсипання доріг у зимовий період, зокрема піскорозкидувач. Як зазначив голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич, залучити цю спецтехніку вдалося завдяки співпраці з Львівським обласним автодором з інших регіонів і на сьогодні потужностей для якісного розчищення доріг достатньо.

 

20:10
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.